11 Mart’ta Başkanlık Referandumu konuşulacak

Siyasal İletişim Enstitüsü tarafından düzenlenen Aktörler, Kampanyalar ve Stratejiler temalı Başkanlık Referandumu Paneli Taksim InterContinental Hotel'de gerçekleşecek.

08.03.2017 - 11:33 | Sultan Öncü Arslanoğlu

11 Mart'ta Başkanlık Referandumu konuşulacak

Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi (TASAM) bünyesinde 2008 yılından kurulan Siyasal İletişim Enstitüsü’nün düzenlediği Başkanlık Referandumu Paneli’ne 11 Mart’ta Taksim InterContinental Hotel ev sahipliği yapacak. “Başkanlık Referandumu: Aktörler, Kampanyalar, Stratejiler” başlıklı panelde, Türkiye’nin içinde bulunduğu referandum sürecinin siyasal iletişimi kampanyalar, stratejiler, söylemler, medya siyaset ilişkisi ile yeni medya başlıkları altında tartışılacak.

11 Mart'ta Başkanlık Referandumu konuşulacakTürkiye’nin önde gelen siyasal iletişim uzmanı, gazeteci, bilim insanı ve kanaat önderlerini bir araya getirecek olan panelde, kamuoyu araştırma şirketi A&G Araştırma’nın başkanı Adil Gür kamuoyu yoklamaları ışığında son dönem seçmen trendlerini izleyicilerle paylaşırken gazeteci Ahu Özyurt, “15 Temmuz’dan Anayasa Referandumuna Medya ve Siyaset” başlıklı bir konuşma yapacak.

Gür ve Özyurt’un yanı sıra İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Yardımcı Doç. Dr. Erkan Saka, Öykü Reklam Ajansı Kurucusu Necati Özkan, Uluslararası Siyasi Danışmanlar Derneği (IAPC) Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Gülfem Saydan Sanver ve SITA Politik Danışmanlık Genel Müdürü Suat Özçelebi de konuşma yapacak isimler arasında.

11 Mart 2017 tarihinde saat 14:00’da düzenlenecek panele kaydınızı buradan yaptırabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.