MediaCat

10 yılın yolculuğu

Dicle Elektrik ve DEPSAŞ Enerji 10’uncu yıllarını yeni reklam kampanyalarıyla kutluyor.

Eksim Holding çatısı altında faaliyet gösteren Dicle Elektrik ve DEPSAŞ Enerji, 10’uncu yıllarını “Bu Emeğe Değer” ve “Aramızda Bir Bağ Var” kampanyaları ile kutluyor.

Dicle Elektrik’in “Bu Emeğe Değer” söylemi üzerine şekillendirdiği, online ve offline mecralarda yerini alan entegre iletişim kampanyası; dağıtım şirketinin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki altı ilde kayıpsız, kesintisiz ve kaliteli elektrik dağıtımı vizyonuyla hizmet verdiğini aktarırken, toplumsal faydaya yönelik hizmet anlayışına odaklanıyor.

Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa, Batman, Siirt ve Şırnak’ta 2 milyondan fazla aboneye elektrik tedarik hizmeti veren DEPSAŞ Enerji’nin 10’uncu kuruluş yıldönümü için hazırladığı “Aramızda Bir Bağ Var” kampanyası ise şirketin yenilenebilir enerji kaynaklarından üretilen enerjiyi milyonlarca haneye ulaştırdığını ve gençlerin sportif faaliyetlere katılmasına destek verdiğini vurguluyor.

Gaia Türkiye imzalı kampanyaların prodüksiyonunu Ecographie üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Ekrem Aydın oturuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.