MediaCat

10. MIXX Awards Türkiye’de kazananlar belli oldu

Organizasyonda bu yıl 15 kategoride 129 ödül verildi.

10. MIXX Awards Türkiye’de kazananlar belli oldu

Interactive Advertising Bureau’nun Türkiye merkezi IAB TR tarafından bu yıl 10’uncusu #DijitalOnuAştı temasıyla düzenlenen MIXX Awards Türkiye’de kazananlar, ödüllerine dün Four Seasons Bosphorus İstanbul Otel’de gerçekleşen törenle kavuştu.

15 kategoride 129 ödülün verildiği gecede Yılın En İyisi Ödülü, Finish – Türkiye’nin Suyu kampanyasıyla Reckitt Benckiser, Havas Worldwide İstanbul ve Havas Media’nın oldu. Reklamda cinsiyet eşitliği çalışmalarını desteklemek ve hatırlatmak amacıyla verilen Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Özel Ödülü, OPET’in Pure New Media imzalı Kadın Gücü kampanyasının olurken, Volvo Car Türkiye ve Mindshare Türkiye’nin Volvo Car Prime sahibinden.com Project kampanyası ise sahibinden.com Özel Ödülü’ne layık görüldü.

IAB Avrupa ülkelerinin temsilcilerinin de yer aldığı törende IAB TR Yönetim Kurulu Başkanı Neslihan Olcay, “MIXX’in 10’uncu yılını kutlamak için sektörümüzün değerli paydaşları ve emekçileri olarak her birinize tek tek teşekkür etmek isterim. İster reklamveren ister ajans ister yayıncı isterse de reklam teknolojileri veya ölçümleme şirketinde olun, sizler olmasaydınız ve yaptığınız sayısız özverili, yaratıcı ve iş sonuçlu işler olmasaydı, ne dijital pazarlama iletişimi endüstrisi bugünkü konumuna gelebilirdi ne de MIXX’in 10’uncu yılında hep birlikte burada olabilirdik. Özellikle son birkaç yılda sektör olarak birlikte hareket etmek konusunda çok yol kat ettik” dedi. Sektörün geleceği için elbirliğiyle çalışmaya devam edilmesi gerektiğini vurgulayan Olcay, “Sadece dijital pazarlama iletişimi sektörünü değil, tüm reklam sektörünü büyütmek için farklılıklarımızı bir kenara koyarak hareket etmek konusunda başlattığımız çalışmalara her gün yenilerini eklemeye devam ediyoruz” diye konuştu.

MIXX Awards Türkiye’nin bu yılki kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Organizasyonda ödül alan işler, MIXX Awards Europe’a 3 Nisan 2020’ye kadar başvurabilir.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.