Zorlu PSM’de üst düzey atama

Zorlu PSM'de genel müdür yardımcısı olarak görev alacak isim belli oldu.

31.05.2018 - 14:32 | MediaCat

Zorlu PSM'de üst düzey atama

Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde üst düzey bir atama gerçekleşti. Ayşe Kırımlı, Zorlu PSM Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu.

Satış ve pazarlama sektöründe 25 yılı aşkın süredir üst düzey pozisyonlarda görev yapan Ayşe Kırımlı, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi’nde MBA yaptıktan sonra kariyerine Shell Oil Türkiye Satış Koordinatörü olarak başlayan Kırımlı, ardından sırasıyla Türk Pirelli A.Ş.’de iş geliştirme müdürlüğü, Garanti Ödeme Sistemleri’nde grup ürün müdürlüğü, Inteltek’te pazarlama ve satıştan sorumlu genel müdür yardımcılığı, Praktiker’de pazarlama direktörlüğü ve yönetim kurulu üyeliği, Anadolu Grubu’nda ise pazarlama ve kurumsal iletişim direktörülüğü görevlerini üstlendi.

Ayşe Kırımlı,yeni görevi kapsamında  Zorlu PSM’nin pazarlama, kurumsal satış, sponsorluk ve kurumsal iletişim ve PR departmanlarından sorumlu olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.