Ziya Erdem Ericsson Türkiye Ülke Müdürü olarak atandı

2008 yılından bu yana Ericsson’da önemli başarılara imza atan Ziya Erdem, Ericsson Türkiye Ülke Müdürü görevine getirildi.

24.02.2012 - 00:00 | MediaCat

2008 yılından bu yana Ericsson’da önemli başarılara imza atan Ziya Erdem,                       Ericsson Türkiye Ülke Müdürü görevine getirildi.  

1963 doğumlu olan Ziya Erdem, 1984 yılında U.S. International University San Diego İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra, 1986 yılında aynı üniversitede işletme yüksek lisans programını tamamladı. 1988 yılında Pabalk Şirketler Grubu’nda Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı olarak çalışma hayatına başlayan  Ziya Erdem, sırasıyla Mansan Mantar Gıda Sanayi, TicaretNet, Türk Nokta Net, Sabancı Telekomünikasyon, İnterkom Telekomünikasyon ve CETEL Çalık Enerji Telekomünikasyon’da üst düzey yöneticilik pozisyonlarında görev aldı.

2008 yılından beri Ericsson Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısı ve Turkcell Grubu’ndan Sorumlu Global Müşteri Birimi Başkanı olarak görev alan Ziya Erdem, bu görevlerine ilave olarak Ericsson Türkiye Ülke Müdürü görevini de üstlenecek.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.