Koç Üniversitesi’nden öğrencilerine Müzekart

Koç Üniversitesi sayısı 5 binden fazla olan tüm öğrencilerine T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı 300’ü aşkın müze ve ören yerini istedikleri zaman gezebilecekleri, tarihte keyifli bir yolculuğa çıkabilecekleri Müzekart’ı hediye ediyor.

24.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Koç Üniversitesi sayısı 5 binden fazla olan  tüm öğrencilerine T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı 300’ü aşkın müze ve ören yerini istedikleri zaman gezebilecekleri, tarihte keyifli bir yolculuğa çıkabilecekleri Müzekart’ı hediye ediyor. Koç Üniversitesi Müzekart uygulamasıyla öğrencilerine  güzel bir imkân sunuyor. 

Koç Üniversitesi öğrencileri bu kart sayesinde, sanat, bilim, kültür ve tarih mekanları olan müzelere ücretsiz giriş yapabilecekler. Kart sahibi öğrenciler, uygarlıkların zevklerini, düşüncelerini, inançlarını, yaşam tarzlarını koruyan ve bu mirası geleceğe taşıyan müzeleri ve ören yerlerini bir yıl süre ile sınırsız ziyaret etme olanağı bulabilecekler.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.