Zehra Güngör IPRA dünya başkanlığı görevini devraldı

Güngör, IPRA'nın 50'nci başkanı oldu.

13.01.2014 - 17:17 | MediaCat

Zehra Güngör, IPRA'nın 50'inci başkanı oldu.

Stage İletişim Danışmanlığı Ajans Başkanı Dr. Zehra Güngör dünyanın en büyük ve en eski halkla ilişkiler meslek kuruluşu Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği‘nın (IPRA) 2014 Dünya Başkanlığını, 2013 Dünya Başkanı Christophe Ginisty’den devraldı. İletişim ve iş dünyasından birçok önemli ismin katılımıyla Istanbul Sultanahmet Four Seasons Otel’de gerçekleşen törende geçmiş dönemlerde başkanlık yapmış yedi IPRA eski başkanı da hazır bulundu.

Zehra Güngör IPRA dünya başkanlığı görevini devraldıDevir teslim töreninde konuşan Dr. Zehra Güngör, “2014 IPRA için empati yılı olacak. İletişimde duygusal faktörler ön plana çıkıyor. Başkanlığım süresince hoşgörü ve saygının ön planda olacağı birleştirici bir yaklaşım sergilemeye özen göstereceğim. Ayrıca almış olduğum bu görevin PR sektörünün tanıtımına da önemli katkıları olacağına inanıyorum” dedi.

2008 yılından bu yana Türkiye’yi temsilen IPRA’da yönetim kurulu üyesi ve iki dönem Altın Küre Ödülleri (GWA) jüri başkanı olarak çalışmalarını sürdüren Dr. Zehra Güngör’ün IPRA dünya başkanlığı 2012 yılının sonunda açıklanmış ve Güngör 2013 yılında IPRA yönetim kurulunda seçilmiş başkan unvanıyla çalışmalarını sürdürmüştü. 60 yıllık geçmişe dayanan dünyanın en eski meslek kuruluşlarından IPRA’nın 50’nci başkanı olan Güngör, 15 üyenin yer aldığı IPRA yönetim kurulundaki çalışmalarına 2014 yılı dünya başkanı olarak devam edecek. Güngör, 2015 yılında da ‘geçmiş dönem başkanı’ olarak IPRA yönetiminde olacak.

IPRA, dünya başkanlığı koltuğunu Dr. Zehra Güngör’le birlikte üçüncü kez bir Türk’e emanet etti. Daha önce Betûl Mardin (1995) ve Ceyda Aydede (2003), IPRA başkanlığı görevinde bulunmuşlardı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.