Zarakol’a yeni bir müşteri

Gayrimenkul geliştirme, otomotiv ve hizmet alanlarında Türkiye'nin ileri gelen sanayii ve ticaret gruplarından birisi olan...

01.07.2009 - 12:27 | MediaCat

Gayrimenkul geliştirme, otomotiv ve hizmet alanlarında Türkiye’nin ileri gelen sanayii ve ticaret gruplarından birisi olan Bayraktar Grubu; 2009 Haziran ayından itibaren iletişim ajansı olarak Zarakol İletişim Hizmetleri ile çalışma kararı aldı.

Bayraktar Holding’in kurumsal iletişiminin yanında grup bünyesindeki Citroen, Subaru, Infiniti, Great Wall, Yokohoma markaları, Ege Endüstri, Ege Fren, Baytravel, Bayraktar Gayrimenkul Geliştirme şirketleri ve İzmit Outlet Center ile iletişim alanındaki tüm faaliyetlerinin stratejik planlarının hazırlanması, uygulanması ve koordinasyonu konularında birlikte çalışacak olan Zarakol İletişim; aynı zamanda gündem ve konu yönetimi, kriz yönetimi, sponsorluk ve sosyal sorumluluk projelerinin yönetilmesi, etkinlik yönetimi, medya ilişkileri, sosyal medya ve CEO iletişimi konularında da Bayraktar Grubu’na danışmanlık hizmeti verecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.