MediaCat

Yüz kaslarınızın Ronaldo’nunki gibi olmasını ister misiniz?

Japonya’nın size ilginç bir teklifi var.

Yüz kaslarınızın Ronaldo’nunki gibi olmasını ister misiniz?

İnternetin hayatlarımıza yerleşmesiyle birlikte ülkeler arasındaki kültürel sınırların her zamankinden daha fazla silikleşmeye başladığı ve farklı kültürlerin gündelik yaşayış biçimlerinin tektipleşmeye meylettiği günümüz dünya konjonktüründe Uzak Doğu kültürü, müstesna yapısıyla pek çokları için benzersizliğini korumaya devam ediyor.

Bu benzersizliği yedinci sanatta olduğu gibi reklamcılık anlayışında da uygulamaktan çekinmeyen ve surat egzersizi için geliştirilmiş ürününün tanıtımında Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo ile birlikte çalışan Japonya, böylelikle bizatihi ürünün ötesine geçen ilginçlikte bir reklama evsahipliği yapmış oldu.

Ronaldo ve yüz kaslarının dostu mekanik kuşu ülkenin reklam portföyünde bir istisna olarak görmek hata olur. Japon telekomünikasyon devi Softbank ile Quentin Tarantino‘nun işbirliğinden doğan reklam da en az Ronaldo ve kuşu kadar şaşırtıcı.

Kaynak: Buzzfeed ve Adweek

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.