Yurtiçi Kargo ile ticaretin şekli Değişiyor!

Türkiye’nin en önde gelen kargo şirketlerinden Yurtiçi Kargo, müşterilerine sunduğu avantajlara bir yenisini ekliyor: tahsilatlı gönderi.

22.06.2006 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin en önde gelen kargo şirketlerinden Yurtiçi Kargo, müşterilerine sunduğu avantajlara bir yenisini ekliyor: tahsilatlı gönderi.Bu hizmet ile Yurtiçi Kargo müşterileri artık hem kargolarını gönderebilecek hem de gönderdikleri kargonun içeriği olan ürünün tahsilatını müşterisinden Yurtiçi Kargo aracılığıyla yapabilecek.

Yurtiçi Kargo, satışı yapılan herhangi bir ürünün satıcıdan alınarak kargo ile alıcısına ulaştırılmasını ve alıcıya teslimi sırasında ürün bedelinin tahsil edilerek, satıcıya ulaştırılmasını sağlıyor. Yurtiçi Kargo’nun bu yeni ürünü ile dükkanının önünden geçenlerin yanı sıra tüm Türkiye’ye satış yapmak isteyenlere fırsatlar yaratılıyor, ayrıca internet sitesi aracılığı ile satış yapamayanlara, internet üzerinden edindikleri müşterilere güvenip hizmet veya mal satamayanlara, satsalar da banka hesapları ile uğraşmak istemeyenlere kolaylık sağlanıyor. Yurtiçi Kargo, tahsilatlı gönderi ile sadece satıcıyı düşünmekle kalmıyor, satıcıların müşterilerine de avantajlar yaratıyor. Bu gönderi sayesinde kredi kartını internette kullanmak istemeyen ya da ürünü görmeden satın alamayan müşteriler de gönül rahatlığı ile istediklerini alabiliyor. Şu an nakit olarak kapıda tahsilat olarak başlayan hizmet , bir süre sonra kapıda kredi kartı ile ürün tahsilatı olarak da yapılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.