Apple IMC Türkiye, 2006 Satış Ödülüne layık görüldü!

Karya Yönetim Danışmanlığı, Avis-Birmot-Otokoç ve Hürriyet Gazetesi İK işbirliğiyle düzenlenen 'YILIN SATIŞ ÖDÜLLERİ' yarışmasının kategori ödülleri sahiplerini buldu.

22.06.2006 - 00:00 | MediaCat

Karya Yönetim Danışmanlığı, Avis-Birmot-Otokoç ve Hürriyet Gazetesi İK işbirliğiyle düzenlenen ‘YILIN SATIŞ ÖDÜLLERİ’ yarışmasının kategori ödülleri 28 Mayıs 2006 tarihinde Caddebostan Büyük Kulüp Balo Salonu’nda yapılan muhteşem bir törenle sahiplerini buldu. “Hedefleri Aşma” Kategorisinde ödüle layık görülen Apple IMC Türkiye adına ödülü Apple IMC Perakende Satış Müdürü K. Mehmet Çelengil aldı.

Altı kategoriden oluşan yarışmada Hedefleri Aşma Kategorisi’nde ödüle layık görülen Mehmet Çelengil yaptığı açıklamada, “Apple IMC Türkiye adına bu ödülü almaktan dolaytı gururu duyuyorum. “Sıfır” müşteri şikayeti ve ürün bilgisinin geniş kitlelere iyi aktarılması beraberinde başarıyı da getirdi” dedi.

İkincisi bu yıl düzenlenen ve dünyada bir ilk olma özelliğini taşıyan Yılın Satış Ödülleri projesi iş dünyasından birçok seçkin konuğu da biraraya getirdi.

Satıcılık mesleğinin toplumda hak ettiği saygınlığı kazanmasına destek olmak amacıyla düzenlenen yarışmada 800 aday arasindan jüri elemeleri sonucunda 40 finalist belirlendi.

2006 Yılın Satış Ödülleri gecesinde Hedefleri Aşma, Müşteri Memnuniyeti, Ekip Çalışması, İletişim, Yenilikçi Öneriler Geliştirme, Kişisel Gelişim kategorilerinde olmak üzere toplam 6 aday ödüle layık görüldü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.