Yükselen grafiğini koruyan Kara Para Aşk Twitter’da ilk sırada

Dizi, Çarşamba günlerinin yeni favorisi oldu.

29.05.2014 - 15:20 | MediaCat

Yükselen grafiğini koruyan Kara Para Aşk Twitter'da ilk sırada

Önlenemez yükselişi devam eden Kara Para Aşk, Çarşamba günlerinin yeni galibi olarak yayın gecesini gene birinci sırada kapattı. Sosyal TV izleyicileri “Heyecan dorukta… Araya tatil girmesin dedirtecek cinsten…” diyerek izledikleri dizide “Ömer, iki bölümdür Elif’in arkasından böyle baka kalıyor ne olacak bu işin sonu merak ediyorum” gibi yorumlar yaptı. #ablamkatilmi etiketiyle yayınlanan bölümde sosyal TV izleyicileri gece boyunca #enginakyürek, #tubabüyüküstün, #elmerinaski, #ablamkatilmi, #nilmet, #elifinaski ve #elmer etiketlerini sıklıkla kullandı.

Survivor Çarşamba günü Twitter'da en çok konuşulan ikinci program oldu.

Sona yaklaşan Survivor, sosyal TV izleyicisini gene gün boyunca konuşturmayı başardı. Serenay‘ın elenmesiyle ilgili yaşadığı şok konuşulurken bir yandan da Berna‘nın All Star‘da yarışması için talepler dile getirildi. Sosyal TV izleyicileri bu haftaki eleme ile ilgili “Benim İçin Survivor bitti Şampiyon sensin Sero’m dişi aslanım!” diyerek yarışmacıya desteklerini gösterdiler.

Muhteşem Yüzyıl Çarşamba günü Twitter'da en çok konuşulan üçüncü program oldu.

Dizi finali yaklaşan Muhteşem Yüzyıl, Çarşamba geceki yayınını üçüncü sırada kapattı. Demet Akalın‘ın “Senelerdir ilk kez Muhteşem Yüzyıl zap! Biterken bu kadar bayma olamaz!” paylaşımı ‘Top Tweet’ olurken, gece boyunca sosyal TV izleyicilerinden “Kadın kısmından korkulur paşam”, “Yok benim bir zerre isyanım sana, Hak’tır alîm, Bigünahım, Hak bilür, devletlü sultanım baba”, “Muhteşem bir bölüm. Birebir konu aynı gidiyor tarihtekiyle dün okuyup bugün izlemek hoş oldu” ve “Şehzade Beyazıt’ın vedası Şehzade Mustafa gibi oldu aynı hüzün” gibi yorumlar ve paylaşımlar geldi.

Demet Akalın - Muhteşem Yüzyıl

Medcezir‘in Sosyal TV izleyicisi hafta ortası heyecanı ile gene klavyelerinin başındaydı. Kara Para Aşk, Kurt Seyit ve Şura ve Medcezir’in Seul’deki yarışmada yarışacak olması izleyiciler arasında ses getirdi. Ayrıca sosyal TV izleyicisi 13 Haziranda yapılacak sezon finali ile ilgili düşüncelerini de konuştu. Çarşamba gecesi dizi finali yapan Sevdaluk, sosyal TV izleyicilerinin parmaklarında son yayın gününü beşinci sırada bitirdi.

Merve Erdoğan - Sevdaluk

“Sırf çekim mekânları için bile izlenesi #Sevdaluk dizisi final yapıyor. Son kez içimize çekelim bari Karadeniz havasını…” diyen izleyiciler erken finale isyan ederek “Sevdaluk Karadeniz dizilerine olan özlemi bitirmişti. Hem karakterleri ve oyuncu kadrosu çok iyiydi. Erken bitmesi kötü oldu…” gibi yorumlar paylaştı. Merve Erdoğan’ın “Muhteşem bir ekiple muhteşem bir iş çıkardık. Çamlıhemşin’de, Sevdaluk’da her anım çok güzel geçti. Hepimizin emeğine sağlık. Çok özlicemmm…” paylaşımı gecenin ‘Top Tweet’i oldu.

Görselin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Yükselen grafiğini koruyan Kara Para Aşk Twitter'da ilk sırada

* Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 28 Mayıs 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.