Yüce Zerey Coca Cola’da

Türkiye'de pazarlama sektörünün yakından tanıdığı isimlerden, THY E-Ticaret Müdürü Yüce Zerey...

15.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’de pazarlama sektörünün yakından tanıdığı isimlerden, THY E-Ticaret ve Marka Müdürü Yüce Zerey, Coca-Cola Company’ye  transfer oldu. Zerey, Coca Cola Türkiye’de dijital pazarlamadan sorumlu pazarlama müdürü olarak görev yapacak.

Bilgi Üniversitesi Ekonomi ve London School of Economics’in ‘Bsc Economics’ bölümlerini burslu olarak bitiren Yüce Zerey, yüksek lisansını Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünde yaptı. MBA eğitimini Bilgi Üniversitesi’nde tamamlayan Zerey, aynı üniversitenin MBA Programları bölümü bünyesinde pazarlama uzmanı olarak görev yaptı. Bu görevinde ‘Bilgi MBA’ markasının yapılandırılması ve marka iletişim süreçlerinde aktif olarak görev aldı, eş zamanlı olarak Bilgi MBA’de Pazarlama Araştırma Yöntemleri ve pazarlama derslerinde öğretim görevliliği yaptı.

2005-2008 yıları aranda Ülker grubunun farklı birimlerinde stratejik dijital pazarlamadan sorumlu yöneticilik görevlerini üstlenen Zerey, 2010 yılının başında THY’nin global marka yonetiminden de sorumlu oldu. Bilgi Üniversitesi MBA programında yarı zamanlı olarak ders vermeye devam etti.

Zerey 2008′in Aralık ayında Türk Hava Yolları’na transfer oldu ve şirketin E-Ticaret ve Marka Müdürü olarak THY’nin en büyük satış kanalı olan thy.com, mobil.thy.com diğer dijital mecralarının yönetiminden ve pazarlamasından sorumlu oldu.

Digital Age’e de yazılarıyla katkıda bulunan Yüce Zerey’i kişisel sitesinden http://www.yucezerey.com ve www.twitter.com/yucezerey adresinden takip edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.