MediaCat

2019’da YouTube’da en çok izlenen 10 reklam

YouTube Ads Leaderboard Türkiye’de 2019 yılı sonuçları belli oldu.

2019’da YouTube’da en çok izlenen 10 reklam

2017’den bu yana YouTube‘da yer alan reklamlar arasında en iyi performans gösterenlerin sıralandığı YouTube Ads Leaderboard Türkiye’de geçen yılın karnesi belli oldu.

İlk kez MediaCat’in Mart sayısında açıklanan liste ve Google Türkiye’nin kazanan reklamveren ve ajanslara verdiği mesaj burada:

İyi ve çok iyi bir reklam kampanyası arasındaki fark nedir?

Bazı reklamların özel bir yanı vardır. Gözünüzü ayırmadan pür dikkat izlersiniz, size bir duygu yaşatır, sizi harekete geçirir. Reklamınızı YouTube’da yayınladığınızda, neyi sevdiğini bilen ve izleyeceği içeriği titizlikle seçen bir kitlenin yer aldığı bir dünyaya adım atıyorsunuz. Biz de, insanların çok sevdiği bu reklamları ödüllendirmek istiyoruz.

İşte tam olarak bu yüzden YouTube Ads Leaderboard‘u yarattık. 2017’den beri Türkiye’de YouTube Ads Leaderboard listeleriyle en iyi performans gösteren kampanyaları kutluyoruz. Şimdiye dek onlarca marka ve ajans ödül kazandı. Kazananlar bir yandan sektör bilinirliğini güçlendirirken diğer yandan da ulaşmak istedikleri esas kitlenin reklamlarını izlediğini biliyor ve bunun mutluluğunu yaşıyor.

Peki, markanız bu listeye nasıl dahil olabilir? Eğer reklamlarınızı YouTube’da yayınlıyorsanız, bu dünyanın içindesiniz demektir! Her kampanya; izlenme süresi, organik görüntülemeler, kitleyi elde tutma ve ücretli izlenmeler gibi kilit parametreler etrafında değerlendiriliyor. Eğer bir reklam izleyiciler arasında çok popülerse, bu reklamın daha da çok kişiye görünür olacağından şüpheniz olmasın.

YouTube Ads Leaderboard’a aylık olarak thinkwithGoogle.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz. Sırada 2019’un en iyi reklamlarını kutlamak var; YouTube Ads Leaderboard Türkiye, 2019’un en iyilerini sunar!

1. Ruffles Türkiye – Ruffles Sunar: Dalgana Bak! (Anıl Piyancı & Berk Coşkun)

Medya Ajansı: OMD Türkiye
Reklam Ajansı: College & Pep Creative Studio

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.