MediaCat

Young Lions’tan adaylara yönelik ücretsiz webinar

İlk kez düzenlenecek Young Lions Competitions Live Masterclass ile adayların hazırlık sürecine destek verilecek.

Cannes Lions, 30 yaş altı genç profesyonellere yönelik yarışması Young Lions’ta adayların hazırlık sürecine destek olmak amacıyla Young Lions Competitions Live Masterclass’ı hayata geçiriyor.

Adayları ulusal Young Lions yarışmasına ve Palais yolculuğuna hazırlamak için tasarlanan webinar bu yıl ilk kez gerçekleşecek. Zoom üzerinden gerçekleştirilecek buluşmada Young Lions organizasyonuna dair detaylar, yerel yarışmada başarılı olmak için yapılabilecekler, Aslan kazanmak için yapılması gerekenle ele alınacak. Dahası dünyanın dört bir yanından sektör liderlerinin katılımıyla yaratıcılıkta başarılı kariyer yönetimi ve durmaksızın değişen yaratıcı dünyanın üstesinden nasıl gelinebileceği gibi başlıklarda konuşmalar gerçekleştirilecek. Katılımcılar merak ettikleri soruların cevaplarını soru-cevap etkinliklerinde alabilecek.

Young Lions Competitions Live Masterclass 5 Şubat 2024 tarihinde Türkiye saatiyle 15.00’te başlayacak. 30 yaş altı sektör çalışanlarının ücretsiz katılabileceği webinar için bu adresten kayıt yapabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.