Yok böyle dans Twitter gündemine oturdu

Brezilyalı model Adriana Lima’nın “Yok Böyle Dans” yarışma programında yaptığı iki ayrı dans gösterisi Twitter’da zirve yaptı.

17.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Brezilyalı model Adriana Lima’nın “Yok Böyle Dans” yarışma programında yaptığı iki ayrı dans gösterisi Twitter’da zirve yaptı.

Medya Takip Ajansı Interpress’in sosyal medya ağlarını kapsayan araştırmasına göre, ünlü model Lima’nın “Yok Böyle Dans” yarışmasının yayınlanan ilk bölümünde jüri üyeliği yapması ve program içinde iki ayrı dans gösterisi hakkında Twitter’de binlerce yorum yazıldığı belirlendi. Adriana Lima’nın güzelliği, sıcak ve candan yaklaşımı ile yaptığı danslar üzerine büyük çoğunlukla olumlu yorumlar yer aldığı belirlendi.

“Yok Böyle Dans” Twitter’ın trend sıralamasını alt üst etti

Ekranda yeniden start alan “Yok Böyle Dans” yarışma programı, sosyal paylaşım sitelerinden Twitter’in en çok konuşulanlar listesinde ilk on sırayı adeta işgal etti. Interpress’ın sosyal paylaşım sitelerine yönelik araştırmasında, “Yok Böyle Dans” yarışması yayınlanan ilk programda konuk ettiği ünlü Brezilyalı model Adriana Lima, yarışmaya katılan sanat ve sosyete dünyasından ünlü isimlerden özellikle Hakan Peker, Azra Akın, Cem Ceminay, İlhan Mansız, Özge Ulusoy ve Aşkın Nur Yengi hakkında yazılan olumlu olumsuz yüzlerce yazı, bu isimlerle birlikte “Yok Böyle Dans” yarışmasını da Twitter’ın gündemini belirleyen trend listesinin ilk on sırası içine yerleştirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.