Yılın ürünü Uludağ Limonata

Aylık pazarlama iletişimi dergisi MediaCat, okurlarını da işin içine kattığı bir süreçle bu yıl ilk kez yılın ürünlerini seçti ve Mart sayısında yayımladı...

03.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Aylık pazarlama iletişimi dergisi MediaCat, okurlarını da işin içine kattığı bir süreçle bu yıl ilk kez yılın ürünlerini seçti ve Mart sayısında yayımladı.

19 Kasım 2009’da başlayan ve dört aşamalı gerçekleştirilen oylama sürecinin sonunda, ‘Uludağ Limonata’ yılın ürünü olmaya hak kazandı.

MediaCat dergisi, Mart 2010 sayısı için yılın en iyi ürünlerini seçti. Dört aşamalı oylama sürecinin başında, MediaCat Marketing Forum katılımcılarına, açık uçlu olmak üzere, ‘Sizce 2009 yılında lanse edilen veya yüksek bir performans sergileyen, gelecek vaat ettiğini düşündüğünüz en başarılı ürün ve hizmet hangisiydi?’ sorusu yöneltildi.

İkinci aşaması MediaCat Online üzerinden gerçekleştirilen oylama sürecinin üçüncü aşamasında aynı soru Inquision üyelerine soruldu.

Dördüncü aşamada ise, üç yoklama sürecinde en çok adı geçen ürün ve hizmetler üzerinden oluşturulan 20 maddelik liste MediaCat Online kullanıcıları tarafından oylandı ve en çok oy alan ürün ‘yılın ürünü’ seçildi.

İlk 10’a giren ürünleri MediaCat’in Mart sayısında bulabileceğiniz çalışmada MediaCat Online kullanıcılarının oyladığı liste şöyle: 

1. Adios (Yapı Kredi)
2. Aşk (Elif Şafak)
3. Avea Jet
4. Bonus Trink
5. Casper Nirvana (4 Çekirdek)
6. Dıt Pratik (Bank Asya)
7. Digiturk Plus
8. DVDigi
9. Görüntülü Telefon (Türk Telekom)
10. Habertürk Gazetesi
11. Masumiyet Müzesi
12. Pınar Çocuk Sütü
13. Recep İvedik 2
14. Selpak Kağıt Bez
15. Turkcell Cepten Ödeme
16. Turkcell VINN
17. Uludağ Limonata
18. Vodafone Mobil Modem
19. Wings (Akbank)
20. Wirofon (Türk Telekom)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.