Yılın medya insanı, Sir Anthony O’Reilly

55. Cannes Lions Uluslararası Reklam Festivali’nde yılın medya insanı ödülü, INM (Independent News & Media PLC) firmasının...

13.05.2008 - 09:47 | MediaCat

55. Cannes Lions Uluslararası Reklam Festivali’nde yılın medya insanı ödülü, INM (Independent News & Media PLC) firmasının yöneticisi olan Sir Anthony O’Reilly’ye verilecek. Geçmiş yıllarda aynı ödülü alanlar arasında İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi de bulunmakta.

Sir Anthony, merkezi İrlanda Dublin’de olan olan medya ve kominikasyon grubu INM’nin, 1970’lerden günümüze uzanan büyümesini sağlamış ve ödül kendisine layık görülmüş.

INM, 4 kıtada toplam 22 ülkede piyasa lideri markalar olarak faaliyetlerini sürdürmekte. Toplam 200 gazete ve dergi, haftalık 32 milyon kopya ile 100 milyon tüketiciye ulaşmakta.

Festival Başkanı Terry Savage, bu prestijli ödülün dünyanın en büyük medya liderlerine verildiğini, Sir Anthony’nin ise bu ödüle, inanılmaz karakteri, değişken kariyeri, işindeki profesyonelliğe ve liderlik özelliklerinden dolayı layık görüldüğünü belirtiyor.

Ödül töreni, 18 Haziran Çarşamba günü Cannes’deki Festivaller Sarayı’nda (Palais Des Festivals) yapılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.