Kurumsal Film Festivali’09 başvuruları devam ediyor

Farklı ve yenilikçi bir proje olarak hayata geçirilen festival bu yıl dördüncü defa düzenlenecek...

09.02.2009 - 17:21 | MediaCat

Farklı ve yenilikçi bir proje olarak hayata geçirilen festival bu yıl dördüncü defa düzenlenecek. Başvuru sürecinin devam ettiği festivalin bu yılki teması “İŞ’te Festival”. Kategoriler ise şu şekilde oluşturuldu:

•İŞ’TE İletişim

•İŞ’TE Marka

•İŞ’te Reklam

FESTİVALİN ÖZGEÇMİŞİ…

“CORPORATE FİLM FEST”sinema ve iş dünyasını buluşturma hayali ile 2006’da yola çıktı. 2008 yılında 19 katılımcı kuruma ve 62 filme ulaştı.

Sadece 2008 yılında Akbank Sanat’ın ev sahipliğinde 747 aktif katılımcıyı ve İnternet üzerinden yaptığı canlı yayınlar ile 1940 kişiyi ustalarla buluşturdu. Senaryo yazımı, yönetmenlik, oyunculuk ve reklam atölyeleri ile hayallerini filme taşıyan; yaratıcılık ve ilhamını eğlenceli bir takım çalışmasına dönüştüren yüzlerce çalışan kendileri ve kurumları için fark yarattı. 2008’in jürisinde Hale Soygazi, Yetkin Dikinciler, Tolga Örnek, Yüksel Aksu, Derviş Zaim gibi sinemamızın değerli isimlerinin yanısıra Pembe Candaner, Esra Lagro ve Özlem Helvacı gibi iş dünyamızın önemli kimlikleri bulundu.

FESTİVAL TAKVİMİ

EYLÜL – MART ‘09 : BAŞVURULAR

NİSAN – MAYIS ‘09 : BRİFİNGLER

MAYIS ‘09 : ATÖLYELER

HAZİRAN – EYLÜL ‘09 : FİLM ÇEKİMLERİ

EKİM ‘09 : GÖSTERİMLER VE BÜYÜK FİNAL ( ÖDÜL GECESİ )

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.