Yeniden ekranlara dönen Pis Yedili Twitter’in zirvesinde

10 Haziran’da Twitter’da en çok konuşulan programlar.

11.06.2014 - 15:37 | MediaCat

Salı gecesi Sosyal TV’de Pis Yedili rüzgarları esti. Ekranların sevilen dizisi, geri dönüşünü birincilikle kutladı. İzleyicileri Kadir Doğulu’nun yokluğunu hissederken “Kadir Doğulu’suz pis yedili şekersiz çay gibi, ne biliyim kulaklığı olmayan telefon gibi.” gibi yorumlar paylaştı. Gani Müjde’nin Tweeti “Küllerinden yeniden doğan Pis Yedili yeniden ekranlarda. Bu gece 20:00 de Show TV de…” Top Tweet oldu. Sosyal TV izleyicileri gece boyunca #efsanegeridöndü, #engüzelkarnehediyesipisyedili, #hasretbitiyorpisyediliailesigeridönüyor, #efsanegeridönüyor ve #bugüngünlerdenpisyedili etiketlerini parmaklarından düşürmedi. Pis Yedili’ye içerik üretenler aynı zamanda en çok Küçük Ağa için içerik üretti.

Kurt Seyit ve Şura sezon finali yaptığı yayın gecesini ikinci sırada kapattı. İzleyiciler dizinin Mısır’daki yükselişi ile ilgili haberleri paylaşırken bir yandan “Şimdi doğruya doğru bir an Seyit’in ‘Kim ateş etti lan! Kim ateş etti laaan!’ diye bağırmasını bekledim”, “Yemin etme ya etme boş yere. Neyse ben kafanda ekmek döndürür dağıtırım fakire fukaraya.” ve “#KurtSeyitveSura da Celil ve Güzide’nin aşkı daha çekici, saf ve güzel. Artık sırf onlar için izlenir bu dizi” gibi yorumlar gece boyunca izleyicilerin parmaklarındaydı.

Medcezir izleyicileri sezon finalinin fragmanı ile Twitter’da buluşarak dizilerini dördüncü sıraya taşıdı.

Survivor heyecanı hafta içinde de devam ederken, yarışma günü dördüncü sırada kapattı.

Küçük Ağa izleyicilerinde bu hafta hüzün hâkimdi ve günü beşinci sırada kapattı. “Gözyaşları tavan! Harika bölüm, nefes almayı bile unuttuk biz reklama kadar ailecek.” diyen izleyiciler Mehmet Can’ın doğum günü kutlamasını konuşurken bir yandan da hastalığına odaklandı. Birce Akalay’ın oyunculuğu izleyicilerden beğeni toplarken Mehmet Topal’ın konuk oyuncu olarak katılması ilgi çekti.

 

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 10 Haziran 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.