MediaCat

Yenibiris’ten yeni kampanya: Bekleme yapma, yeni bir hayatı yakala!

Yenibiris.com, “Bekleme Yapma!” reklam kampanyasıyla yeni bir iş fırsatı için harekete geçilmesini öneriyor.

Yenibiris’ten yeni kampanya: Bekleme yapma, yeni bir hayatı yakala!

Yenibiris.com yayına başladığı günden bu yana farklı mecralarda yaptığı reklam kampanyalarına bir yenisini ekleyerek iş hayatında yükselmek ve beklentilerine kavuşmak isteyenleri harekete geçirmeyi planlıyor. Bu doğrultuda “Bekleme Yapma” kampanyasını iş arayanların hayallerindeki iş ile aralarındaki tek engelin kendileri olduğu önermesinden yola çıkarak gerçekleştirdi.

Reklam kampanyası iş hayatında bir türlü istediği yere gelememiş, en verimli yıllarını umutla bekleyerek ya da sadece şikayet veya oyalanma ile vakit kaybederek geçirenleri, harekete geçmeden şartların değişmeyeceği gerçeği ile yüzleştiriyor. Harekete geçme yolu olarak da Yenibiris.com’daki binlerce şirketin yüzbine yakın iş imkanından, beklentilerini karşılayacak yeni bir iş fırsatına sahip olmayı öneriyor.

Bunun yanı sıra mutsuz bir ortamda çalışmak veya iş bulamamaktan yakınıp durmaktansa Yenibiris.com’da özgeçmiş hazırlayıp, ilanlara başvuru yaparak yeni bir hayatı yakalamanın mümkün olabileceğini de vurguluyor.

911İstanbul tarafından yürütülen ve 360 derece bir iletişim kampanyası olarak planlanan “Bekleme Yapma!” için TV, radyo, gazete, outdoor ve internet mecraları kullanılıyor. Ayrıca sosyal medyada farklı uygulamalar ve reklamlarla da kampanya destekleniyor.

Reklamveren: Yenibiris.com
Reklamveren Yetkilisi: Burçak Pak Yılmaz, Esra Özdamar, Zeynep Özel
Reklam ajansı: 911İstanbul
Yönetici Direktör: Piraye Özok
Yaratıcı Grup Lideri: Salih Güngör
Yaratıcı Ekip: Melin Edomwonyi, Hamit Dal, Volkan Ulaş
Müşteri İlişkileri: Ece Kırbaç
 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.