Yeni sertifika programı için geri sayım

Digital Marketing Communication 13 Mart'ta başlıyor.

07.03.2013 - 10:26 | MediaCat

Yeni sertifika programına geri sayım

Dijital pazarlama iletişimi alanındaki güncel gelişmelerin ve trendlerin nabzını tutan, teori ve pratiği birleştiren bir eğitim programı sunuyoruz. Üst düzey akademik kadro ve sektörün tecrübeli isimlerinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan sertifika programında amaç, katılımcıları içerik yaratmaktan, dijital iletişim stratejileri oluşturup, dijital mecraları yönetmeye ve ölçüm kriterlerini doğru yorumlamaya kadar dijital pazarlama dünyasına tam donanımlı olarak hazırlamaktır.

Kimler Katılmalı?

Hızla gelişen dijital mecraların pazarlama iletişimi uygulamalarına getirdiği tüm yenilikler ve kabiliyetler hakkında derinlemesine ve güncel bilgilere sahip olmayı arzulayan herkes bu programa katılabilir.

Kapsam

Dijital mecralarda gerçekleştirilecek marka iletişiminin içeriği, tasarımı ve yönetimi konularını bütüncül bir yaklaşım ile kapsayan Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı, yaratıcı, yenilikçi, ve etkin mecra kullanımı konusunda teori ve uygulamayı birleştirerek, alanında uzman akademisyenler ve tecrübeli sektör profesyonelleri aracılığıyla katılımcılara sunmayı amaçlamaktadır. Özellikle vaka incelemeleri üzerinden ilerleyen derslerde, dijital dünyaya özel kavramlar somut örnekler ekseninde irdelenecek ve tartışılacaktır.

Süre:

Toplam eğitim süresi 8 hafta, 38 saattir.
Çarşamba 19.00-21.00
Cumartesi 10.00-13.00

Tarih:

13 Mart 2013 -4 Mayıs 2013 tarihleri arası

Yeni sertifika programı