Yeni reklamı için yeni tasarımcı

Hermes, Google, Nokia, New York Times, Starbucks gibi ünlü firmalarla çalışan Rus ilüstratör Yulia Brodskaya’ya...

10.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Hermes, Google, Nokia, New York Times, Starbucks gibi ünlü firmalarla çalışan Rus ilüstratör Yulia Brodskaya’ya bir reklam hazırlatan Şölen, reklamının müzikleri için de perküsyon ustası Burhan Öçal’ı tercih etti.

‘Farklı versiyonları gelecek’
Şirket yetkilileri, kurdelelerle bayramların bağlayıcı gücünün sembolize edildiğini söyleyerek, hediyeyi çağrıştırmasıyla da “Bayramınız Şölen Olsun” temasının güçlendirildiğini belirtti.
Dökme (açık) çikolata kategorisinde 2006 yılından beri pazar lideri, hediyelik çikolata segmentinde de ikinci olduklarını hatırlatan Şölen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Elif Çoban, bayram sonrasında da sürecek olan ilüstrasyona dayalı reklam filminin farklı versiyonlarının süreceğini anlattı.

Marka bilinirliği
Yıllık reklam bütçesinin çok önemli bir bölümünü bu reklam için harcadıklarını kaydeden Çoban, “Reklam filmlerinin satışlarımıza olumlu etki edeceğine hediyelik ve dökme çikolata pazarındaki yerimizi koruyacağımıza inanıyoruz. Ayrıca Şölen şemsiye markası ve alt marka bilinirliklerini önemli derecede artırmayı hedefliyoruz” dedi.

milliyet.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.