Yeni Rakı’dan rakı dünyasını alt üst edecek bir yenilik

Yeni Rakı, tarihinde bir ilki gerçekleştirerek rakı dünyasını alt üst edecek bir yenililkle karşımızda: Yeni Rakı Yeni Seri!...

07.04.2009 - 14:17 | MediaCat

Yeni Rakı, tarihinde bir ilki gerçekleştirerek rakı dünyasını alt üst edecek bir yenililkle karşımızda: Yeni Rakı Yeni Seri! Elle toplanan “ilk hasat anason”u, Yeni Seri için işlenerek O’na zengin karakterini verdi… Sınırlı sayıda üretilen Yeni Seri’nin eşsiz tadı ve aroması rakı dünyasına genç ve yeni bir soluk getirecek. 65 yıllık efsane marka Yeni Rakı’nın Yeni Seri’si, rakı dünyasının ezberini bozacak, yenilikçi ve modern rakı severlerin tutkusu haline gelecek.

Rakının ustası Yeni Rakı, sınırlı sayıda üretilen Yeni Rakı “Yeni Seri” ile rakı dünyasını alt üst etmeye hazırlanıyor. “İlk hasat anasonu”ndan üretilen Yeni Seri, yenilikçi ve modern rakı severlerin tutkusu haline gelip efsane marka Yeni Rakı’nın “yeni efsanesi” olacak. Türkiye’nin lider rakı markası Yeni Rakı, ilk hasat anasonunu elle tek tek işleyerek eşsiz bir aroma ile Yeni Seri’nin şişesinde topladı. Yeni Seri’ye benzersiz aromasını veren ilk hasat anasonu, O’na zengin karakterini de verdi.

2008’in ilk hasat anasonundan üretilen sınırlı sayıdaki Yeni Seri; Nisan, Mayıs, Haziran, ve Temmuz aylarında 30 TL’ye rakı severlerle buluşacak. Rakı severlerin tutkusu haline gelecek Yeni Seri’nin 2009’un ilk hasatından üretilen şişeleri için rakı severler Ekim ayına kadar bekleyecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.