MasterCard Worldwide UEFA Şampiyonlar Ligi sponsorluğunu uzattı

MasterCard Worldwide UEFA Şampiyonlar Ligi Sponsorluğunu 2012 sezonuna kadar uzatacak üç yıllık sözleşme imzaladı...

07.04.2009 - 14:14 | MediaCat

MasterCard Worldwide UEFA Şampiyonlar Ligi Sponsorluğunu 2012 sezonuna kadar uzatacak üç yıllık sözleşme imzaladı.

MasterCard Worldwide, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde 2012 sezonu süresince, UEFA Süper Kupa için ise 2009, 2010 ve 2011 yılları için resmi sponsor olmaya devam edeceğini açıkladı. MasterCard’ın “ödeme sistemleri” ürün kategorisi sponsorluğuna güç katmaya devam edecek sözleşme 2011-2012 futbol sezonunun sonuna kadar sürecek.

MasterCard Europe Yönetim Kurulu Başkanı Javier Perez: “MasterCard olarak küresel pazarlama yaklaşımımızda sponsorluklara çok önem veriyoruz ve UEFA Şampiyonlar Ligi’ne katılımımızı sürdürmekten dolayı mutluyuz. Bu sponsorlukla MasterCard sahiplerine paha biçilemez anlar sunmaya devam ederken, bir yandan da müşterimiz olan bankalar ve firmalar için iş büyütme fırsatları yaratarak paydaşlarımıza sağladığımız değeri artırmayı sürdüreceğiz” dedi.

Konuyla ilgili yorumda bulunan UEFA Genel Sekteri David Taylor: “Dünyanın lider küresel markalarından biri olan MasterCard ile olan ilişkimizi yenilemekten dolayı mutluyuz. Uzun zamandır en değerli ortaklarımızdan olan MasterCard’ın UEFA ve UEFA Şampiyonlar Ligini desteklemeyi sürdürmeyi tercih etmesi bizi memnun etti. UEFA Şampiyonlar Ligi’nin, dünya çapındaki milyonlarca MasterCard kart sahibine paha biçilemez anlar yaşatan bir platform olacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

2009-2012 sezonlarında MasterCard’ın yanısıra Heineken, Sony ve UniCredit’in de resmi sponsor olacağı açıklandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.