Bilkom kurumsal kimliğini yeniledi

Apple'dan sonra Graphisoft ve Wacom'un Türkiye'deki tek yetkili distributörü olan Bilkom...

07.04.2009 - 14:34 | MediaCat

Apple’dan sonra Graphisoft ve Wacom’un Türkiye’deki tek yetkili distributörü olan Bilkom, kurumsal kimliğini daha tüketici odaklı bir anlayışla yeniledi.

Bu anlayış sayesinde şirket yapısında, iş modellerinde ve organizasyonel yapısında değişiklikler gerçekleştiren Bilkom, bu değişimleri kullanıcı karşısındaki yüzü olarak gördüğü kurumsal kimliğine de yansıttı.

Bilkom’un yeni kurumsal kimliği tüketiciye yakın, yenilikçi, yaratıcı, genç, dinamik, trendy bir Bilkom’u yansıtmayı hedefliyor.

1984 yılından beri Apple`ın Türkiye`deki tek yetkili distributörü olan Bilkom bünyesine Graphisoft ve Wacom markalarını da katarak temsil ettiği ürün ve marka portföyünü de hedeflediği doğrultuda genişletti.

Mimari yazılım çözümlerinin önde gelen markası Graphisoft, uygulamaları ile 25 yıldır çok geniş bir mimar kitlesinin daha iyi tasarlanmış, inşa etmesi kolay ve daha ekonomik projeler üretmesini sağlıyor.

1983 yılında kurulan, pen tabletlerde sektör lideri Wacom, aynı zamanda bilgisayarlar için kalem teknolojisinin geliştirilmesinde de dünyada öncü bir kuruluş. Bamboo, Intuos ve Cintiq gibi ürünleri dijital sanatlar, moda, mimari, grafik tasarım, endüstriyel tasarım, film ve özel efekt gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılıyor.

Bilkom, web sitesini ve online alışveriş sitesini de yeni kurumsal kimliğini yansıtacak şekilde yeniledi.

Şirketin yeni yapısını ve kimliğini, Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık, “Yeni kimliğimiz genç, çoskulu, dinamik Bilkom’u ve daha müşteri odaklı bakış açımızı mükemmel şekilde yansıtıyor” şeklinde ifade ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.