Yeni Dupont Türkiye Ülke Müdürü

Halide Aydınlık, Dupont Türkiye Ülke Müdürü oldu.

05.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Halide Aydınlık, Dupont Türkiye Ülke Müdürü oldu.

1995 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olan Halide Aydınlık, 2004’te, bilim firması DuPont’a katılarak, DuPont Türkiye’de Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesi (TMENA) İş Geliştirme Uzmanı olarak göreve başladı. Aydınlık, 2004’den bu yana DuPont Türkiye Boya Çözümleri Satış Pazarlama Uzmanı ve Endüstriyel Boya Çözümleri Ülke Müdürü olarak görev aldı. Ayrıca yine bu dönemde DuPont Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai ofisine transfer olarak Ortadoğu & Afrika (MEA) Endüstriyel Boyalar İş Geliştirme Müdürü pozisyonunda bulundu. Halide Aydınlık 1 Temmuz 2011’de DuPont Türkiye Ülke Müdürü olarak göreve başlıyor.

Halide Aydınlık, profesyonel hayata 1995 yılında Koç Holding bünyesinde RAM Dış Ticaret firmasında Tüketici Ürünleri Satış Yöneticisi olarak başladı. 2001 yılında ARIA Telekominikasyon A.Ş‘de Satış Sonrası Müdürü, Satış Müdürü ve Satış Sonrası Yönetici pozisyonlarında bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.