Yeni Dönem TV Platformu: Tivibu

Türkiye’nin iletişim ve internet şirketi TTNET, yeni dönem TV platformu Tivibu ile televizyon izleme alışkanlıklarını değiştiriyor

24.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin iletişim ve internet şirketi TTNET, yeni dönem TV platformu Tivibu ile televizyon izleme alışkanlıklarını değiştiriyor. Zamandan bağımsız televizyon yayıncılığının ve interaktif servislerin dünya standartlarında bir arada sunulduğu Tivibu; televizyon, bilgisayar, cep telefonu ve tabletler olmak üzere 4 farklı ekranda TV izleme imkanı sunuyor. 

Televizyon izleyicilerinin; programları, filmleri, dizileri diğer içerikleri kendi istedikleri zaman, seçerek ve özgürce izleyebildiği Tivibu’yu bugüne kadar 1,6 milyon kişi deneyimledi.
Ekteki infografik çalışma, Tivibu’nun televizyon yayıncılığına getirdiği yenilikleri gözler önüne seriyor.

İnfografikten başlıklar
 -İnternet kullanıcılarının % 34’ü artık daha az televizyon izlediğini belirtiyor. İPSOS’un internet kullanım alışkanlıkları raporuna göre internet kullanıcılarının %46’sı internetten TV izliyor.
– Tivibu’da “Durdur İzle”, “Tekrar İzle” özelliklerini kullanarak her yıl 1 hafta zaman kazanıyorsunuz.
– Tivibu’nun her yeni üyesi ortalama 6 "Seç İzle" içeriği izledi.
– Tivibu’da her gün ortalama 8352 saatlik televizyon yayını tekrar izlendi. Bu da = 275 sezon dizi = 71.500 dizi oyuncusu seyredildi, demek oluyor. 

Not: İnfografikteki veriler 2011 yılı sonu itibariyle oluşturulmuştur.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.