Yeni bir sosyal medya ajansı kuruldu

Hızlı gelişen ve dinamizmi ile sürekli yeniden yapılanan sosyal medya alanında, şirketlerin, kurumların ve markaların var olma gerekliliği giderek artıyor

21.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Hızlı gelişen ve dinamizmi ile sürekli yeniden yapılanan sosyal medya alanında, şirketlerin, kurumların ve markaların var olma gerekliliği giderek artıyor.‘Sosyal Medya İletişimi’ konusunda faaliyet göstermek için kurulan Taaze Real Time Marketing, yeni oluşan bu sektöre “Taaze” kan getirmeyi ve bu alanda rehberlik yapmayı hedeflediğini dile getiriyor.

TaazeRTM, Mehmet Subaşı, Volkan Akı, Yılmaz Altun ve Çağla Aral’ın öncülüğünde kuruldu. Volkan Akı, aynı zamanda TaazeRTM’nin genel müdürlüğünü üstleniyor.

TaazeRTM Genel Müdürü Volkan Akı, bugün yaşadığımız hızlı gelişmeleri bir trend değil, iletişimin yeni biçimi olarak değerlendiriyor. Sosyal medyanın oluşturduğu dairenin hızla genişlediğine dikkat çeken Akı, sosyal medyanın ana iletişim stratejilerinin merkezine oturduğunu ve pazarlamadan reklama tüm alanları etkilediğini ifade ediyor.

Volkan Akı, TaazeRTM’nin sektöre farklı bakışını; “Sosyal medya tüm iş platformlarına entegre olarak aslında çalışma biçimlerimizi etkiliyor. Biz TaazeRTM’de iletişimi bir bütün olarak ele alıp, adından da anlaşılacağı gibi, gerçek zamanlı pazarlama iletişimine odaklanıyoruz. Bir şirketin, kurumun veya markanın stratejileri içinde sosyal medyayı en etkin şekilde konumlamayı hedefliyoruz. Ekip olarak oluşturduğumuz yelpaze de bu hedeflerimizi gerçekleştirebilme yeteneğini bize veriyor.” şeklinde özetliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.