Yeni bir MediaCat kitabı

MediaCat Kitapları arasında yeni bir kitap daha yerini aldı. Daha önce MediaCat Kitapları arasında 'Pazarlama ve İletişimin Yeni Kuralları' adlı kitabıyla...

23.06.2010 - 00:00 | MediaCat

MediaCat Kitapları arasında yeni bir kitap daha yerini aldı. Daha önce MediaCat Kitapları arasında ‘Pazarlama ve İletişimin Yeni Kuralları’ adlı kitabıyla yer alan David Meerman Scott’ın yeni kitabı ‘Global Tezahürat’ satışa sunuldu. Kitabın arka kapak yazısı şu şekilde:

Dünyadaki insanların ürününüz hakkında konuşup onu online olarak tanıtmasını ve böylelikle büyük satış rakamlarına ulaşmayı nasıl da isterdiniz değil mi? David Meerman Scott da böyle düşünüyor. Bunun için de, işiniz için “Global Tezahürat”ı nasıl başlatacağınızı anlatan bu kitabı yazdı.

Kansas City Star

Günümüzde büyük satış rakamlarına ulaşmak istiyorsanız, pazarlama iletişimine servet yatırmanıza gerek yok. İnternette insanların birbirleriyle paylaşmak isteyecekleri bir içerik yarattığınızda, markanızı bir anda en tepede bulabilirsiniz. Üstelik, tek kuruş ödemeden! David Meerman Scott, bu kitabıyla size bir “Global Tezahürat” yaratmanın ve insanların hikayenizi sizin için bir “Meksika Dalgası” şeklinde yaymasını tetiklemenin ipuçlarını sunuyor. Okuyun, hedef kitlenize milyonların desteğiyle ulaşın!