Yeni Bi’ Yıl evlerinize geliyor

Yeni Bi' Fest, yılbaşı özel programı Yeni Bi' Yıl ile çok sayıda ünlüyü nostaljik bir yılbaşı kutlaması için bir araya getiriyor.

25.12.2019 - 16:45 | MediaCat

Gazino kültürünü günümüze taşımak amacıyla 2014 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren açıkhava gazinosu Yeni Bi’ Fest, yeni yıla ünlü sanatçıların katılımıyla gerçekleşecek bol mezeli ve müzikli bir yılbaşı programıyla girmeye hazırlanıyor.

Sunuculuğunu Asuman Krause ve Bülent Şakrak’ın üstlenecekleri “Yeni Bi’ Yıl” yılbaşı özel programı Selami Şahin, Emel Sayın, Can Bonomo, Gaye Su Akyol, Tayfun, Reyhan Karaca, Mansur Ark, Mustafa Topaloğlu, Suzan Kardeş, Eda Baba, Güntaç Özdemir, Trion Stage ve A Capella Boğaziçi gibi sanatçı ve grupları ağırlayacak.

Yeni Bi Fest’in YouTube kanalında 31 Aralık 2019 saat 20:20 itibarıyla başlayacak canlı yayın dört saat boyunca devam edecek.

WhatsApp gruplarını hedefleyen bir dizi ses dosyasının da hazırlandığı kampanya kapsamında, gecede sahne alacak sanatçılar herkesi etkinliği izlemeye davet etti.

KÜNYE

  • Reklamveren: Yeni Bi' Fest
  • Reklam Ajansı: BLAB

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.