MediaCat

Yeni ambalaj yeni lezzet

Coca-Cola, aromalı ürünlerinin yeni ambalaj tasarımını ve portföyüne eklediği bir yeni lezzeti tanıttı.

Yeni ambalaj yeni lezzet

The Coca-Cola Company, bu ay aromalı içeceklerinin ambalajlarında değişikliğe gidiyor. Aromaları çağrıştıran renklerin baskın olduğu yeni ambalajlarda vişneli Coca-Cola fuşya, vanilyalı Coca-Cola krem ve vişneli-vanilyalı Coca-Cola iki ürünün renklerinin bir arada kullanıldığı ambalajlarla piyasaya sunulacak. Ek olarak, şekersiz versiyonunun üzerinde Coca-Cola markası siyah renkle boy gösterirken, standart olanında beyazla yazılacak.

Şirket, yeniden tasarlanan bu ambalajların müşterilerin aradıklarını daha kolay bulmalarına yardımcı olmasını umuyor. Coke Choice Portfolio Kıdemli Marka Müdürü Natalia Suarez’e göre bu adım, aynı zamanda markanın ambalajını “modernleştirmeye ve basitleştirmeye” de hizmet ediyor.

Şirket, bu gelişmenin yanı sıra piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni bir ürünün de müjdesini veriyor: Mocha aromalı Coca-Cola + Kahve. Yeni lezzet, markanın henüz Türkiye’de bulunmayan ve Dark Blend, Vanilya ve Karamel aromalı Coca-Cola + Kahve ürünlerini içeren seriye katılacak.

Yeni ambalajların Ocak ayının sonundan itibaren raflarda olması bekleniyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.