MediaCat

Yemeksepeti: ‘Cezamız neyse razıyız’

Yemeksepeti’nden kullanıcı memnuniyeti için interaktif proje.

Yemeksepeti: ‘Cezamız neyse razıyız’

Geçtiğimiz dönemlerde İyi ki Doydun ve Fakat İyi Yedik gibi projelerle her bir kullanıcısının gönlünü ayrı ayrı almayı bilen Yemeksepeti bu kez üç aydır sipariş vermeyen kullanıcılarını geri kazanmak ve onlardan geri bildirim toplamak için kolları sıvadı.

Yeni projesi Suç ve Ceza kapsamında yönetim ekibini kullanıcılarıyla dijital ortamda karşı karşıya getiren marka, projenin interaktif sitesine girenlerin pazarlama direktörü Barış Sönmez, CCO Nedim Nahmias, kullanıcı deneyimi direktörü Onur Bilgi, satış direktörü Korhan Erçin, IT direktörü Bülent Akar ve insan kaynakları direktörü Ceran Dereobalı’dan birine veya birden fazlasına çeşitli cezalar vermelerini sağlıyor.

Yemeksepeti: 'Cezamız neyse razıyız'
Yemeksepeti ekibinin küskün müşterilerin kalbini geri kazanmak için her türlü cezaya boynunu büküp razı geldiği projenin fikir ve senaryosu markanın pazarlama iletişimi müdürü Okan Erol ile sosyal medya yöneticisi Ergin Güngör’e ait. Prodüksiyon ve sanat yönetimiyse Bentego imzası taşıyor.

Yemeksepeti’ne geri bildirimde bulunmak ve/veya Yemeksepeti ekibini cezalandırmak isteyenler projeye şuradan ulaşabilirler.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.