MediaCat

Her döneme hazır olmak isteyenlere

Supradyn Energy’nin Gülse Birsel’li reklamları yayında.

Her döneme hazır olmak isteyenlere

Türkiye Voleybol Federasyonu ve Türkiye Basketbol Federasyonu ile imzaladığı anlaşmalarla voleybol ve basketbolun yaşam enerjisi sponsoru olan Supradyn Energy, marka yüzü Gülse Birsel’i profesyonel sporcularla bir araya getirdiği iki yeni reklam filmi yayınladı.

Mullenlowe Istanbul imzalı filmlerde günlük hayatın koşturmacasında hem spora hem de günlük yaşamlarına zaman ayırmaya çalışan basketbol ve voleybol ligi oyuncularına destek, soyunma odasında yaptığı motivasyon konuşmasıyla Gülse Birsel’den geliyor.

Bayer Tüketici Sağlığı Pazarlama Direktörü Pınar Saltat, yeni filmleri, “Yeni kampanyamızda günlük hayattaki koşturmacalarımızı eğlenceli bir şekilde ele almak istedik. Bu koşturmacaya bir de profesyonel spor hayatını ekleyen voleybol ve basketbol oyuncularımızın işi epey güç. Yoğun bir antrenman temposu içerisinde bir de günlük hayattaki sorumluluklarını yerine getirmek durumundalar. Geçtiğimiz yıl Supradyn markamızla ING Basketbol Süper Ligi’nin, misli.com Sultanlar Ligi’nin ve Filenin Sultanları’nın Yaşam Enerjisi Sponsoru olduk. Sporun yaygınlaşması için attığımız bu adımla sporu hayatının bir parçası haline getiren herkesin yanındayız” sözleriyle yorumladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.