Yan Sanayicilerden İtalya Çıkarması

Türk ekonomisinin lokomotifi otomotiv yan sanayicileri, TAYSAD öncülüğünde İtalya’da Fiat Auto’nun üst düzey yetkilileriyle bir araya geldi.

10.07.2006 - 00:00 | MediaCat

Türk ekonomisinin lokomotifi otomotiv yan sanayicileri, TAYSAD öncülüğünde İtalya’da Fiat Auto’nun üst düzey yetkilileriyle bir araya geldi. Türk otomotiv yan sanayinin en önemli 50 firmasından 87 üst düzey yöneticinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda Türkiye’nin yeni projelere talip olduğu mesajı iletildi.

Dünya ekonomi pastasından Türkiye’nin daha fazla pay alması gerektiğine inanan otomotiv yan sanayicileri “Projeler Türkiye’ye” sloganı ile tanıtım atağı başlattı. Türk otomotiv sanayine dinamizmi, kalite anlayışı, yüksek teknolojisi ve global rekabetteki gücü ile hayat veren otomotiv yan sanayinin önde gelen 50 firması, TAYSAD öncülüğünde Fiat’ın İtalya’daki merkezini ziyaret etti.

Torino Mirafiori Motor Village’de “TAYSAD Day” adı altında düzenlenen ve Fiat Auto satın alma bölümü üst düzey yetkililerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda, yan sanayiciler Fiat Auto ile yeni projelerde birlikte çalışma arzusunda oldukları mesajını iletti. Türk otomotiv yan sanayisinin geldiği noktanın vurgulandığı “TAYSAD Günü”nde Türkiye’de üretilen ürünler de sergilendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.