XING ağına yeni bir etkinlik grubu kattı

7–11 Ekim tarihleri arasında kapılarını iş dünyası ve teknoloji meraklılarına açan Avrasya'nın en büyük iş ve teknoloji platformu...

23.09.2009 - 00:00 | MediaCat

7–11 Ekim tarihleri arasında kapılarını iş dünyası ve teknoloji meraklılarına açan Avrasya’nın en büyük iş ve teknoloji platformu CeBIT Bilişim Eurasia’nın resmi sosyal iş ağı olan XING, Webciety alanındaki standıyla da fuarda yer alıyor. XING, Türkiye’nin ilk kurumsal etkinlik grubu olan CeBIT XING Resmi Grubu ile de bir ilke imza atıyor.

XING, 7–11 Ekim 2009 tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl onuncu kez düzenlenen CeBIT Bilişim Eurasia’nın “Resmi Sosyal İş Ağı” oldu. Geçtiğimiz yıl 21 ülkeden 971 katılımcı ile 70 ülkeden 159 bin 302 ziyaretçiyi buluşturan CeBIT Bilişim Eurasia 2009 bu kez “XING Networking Oyunu” ile daha da renklenecek.

Sosyal iş ağı alanında Avrupa lideri olan XING, 7–11 Ekim 2009 tarihleri arasında düzenlenecek olan CeBIT Bilişim Eurasia 2009 (www.cebitbilisim.com/tr) etkinliğinde resmi “Networking” İş Ortağı olarak yer alıyor. Bu yıl 10’cusu düzenlenen fuar kapılarını farklı ülke ve bölgelerden gelen on binlerce profesyonel, yönetici, bilim adamı, kamu yetkilisi ve teknoloji meraklısına açarken önceki yıllardan farklı olarak iş dünyasını teknolojiyle buluşturmaya yönelik çeşitli faaliyetler de düzenleniyor.

XING & CeBIT işbirliği kapsamında, Türkiye’nin ilk kurumsal etkinlik grubu da kuruldu. Bilişim profesyonellerini buluşturan XING CeBIT Resmi Grubu, daha CeBIT Bilişim Eurasia 2009 başlamadan ve fuara gitmeden katılımcılarını buluşturmayı ve tanıştırmayı hedefliyor. http://www.xing.com/net/cebitbilisimeurasia/ adresinde yer alan grup, fuardan son haberler, katılımcılarına duyurular, fuardaki yenilikler ve kaliteli tartışmaların da adresi oluyor.

CeBIT Bilişim Eurasia 2009’de İş ve kariyer profesyonellerini buluşturacak olan Webciety alanında yer alan XING, XING “Networking” Oyunu ile fuar katılımcılarına da mükemmel bir tanışma, iş geliştirme fırsatı sunacak. Kartvizitlerin birbirleriyle değiştirilmesi esasına dayanan oyun, fuar süresince katılımcıların birbirleriyle de daha çok etkileşim içinde olmalarını sağlıyor.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.