Wrangler’ Cannes’tan beş ödül

Wrangler, web ve reklam sektöründeki üstün başarıları sayesinde, prestijli Cannes Lions ödül töreninde, beş büyük ödülü birden kazandı.

30.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Wrangler, web ve reklam sektöründeki üstün başarıları sayesinde, prestijli Cannes Lions ödül töreninde,  beş büyük ödülü birden kazandı. Wrangler’ın son reklam kampanyası ‘Red’ büyük ödül ile onurlandırıldı. Wrangler EMEA Pazarlama ve Kreatif takımları ve Fred& Farid Paris’in işbirliğinde yürütülen reklam kampanyası, Jeff Burton tarafından görüntülendi. Sınırları zorlayan yüksek enerjili reklam kampanyasında kırmızı sularla ya da kıpkırmızı tozlarla çevrilmiş kadın ve erkeklerin o sıcak anı resmedildi.

Red, Wrangler’ın İlkbahar/Yaz 2010  kampanyalarının  Cannes “Press Lion”da kazandığı ödüller: 

Fotoğrafta Büyük Ödül

Wrangler Blue Bell, özel denim serisi, İlkbahar/Yaz 2010 web sitesiyle muhteşem dört ödüle birden sahip oldu. Wrangler EMEA ekibinin İsveçli dijital ajans Kokokaka’yla gerçekleştirdiği iş birliği sonucu ortaya çıkan, bluebelljeans.com, interaktif teknoloji, sinematik özel efektler ve efsanevi model Tony Ward’ın katkılarıyla çığır açıyor.

Wrangler Blue Bell’in Cannes “Cyber Lions”’da, kazandığı ödüller:

– Giyim & Aksesuar  kategorisindeki websiteler & Mikro siteler  alanında büyük ödül
– Craft Büyük Ödülü –  Interface & Navigasyon
– Craft İkincilik Ödülü – En iyi Video Kullanımı
– Craft Üçüncülük Ödülü – En iyi Müzik / Ses Dizaynı

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.