Worldcom PR Grup yeni EMEA Başkanı atadı

Worldcom Public Relations Group, Corinna Voss’ u yeni EMEA Başkanı olarak atadı...

03.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’den Kutadgu Danışmanlık’ın üyesi olduğu bağımsız iletişim danışmanlığı şirketlerinin oluşturduğu dünyanın önde gelen iletişim danışmanlık ağı Worldcom Public Relations Group, Corinna Voss’ u yeni EMEA Başkanı olarak atadı.

20 yılı aşkın halkla ilişkiler ve pazarlama deneyimi olan Corinna Voss, Münih merkezli HBI International PR&MarCom ajansının yönetmektedir. Deneyimleri arasında özellikle bilgi teknolojileri, turizm ve yenilenebilir enerji sektörlerinden müşteriler bulunmaktadır. Ludwig-Maximilians Universitesinde Siyaset Bilimi ve Psikoloji bölümlerini okuyan Voss, Siyaset Bilimi yüksek lisansını yaptı.

Hemen yürürlüğe giren resmi ataması Şanghay’ da 18 ile 21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen Worldcom yıllık genel kurul toplantısında gerçekleştirildi. EMEA (Avrupa-Ortadoğu-Afrika) bölgesinde pek çoğu  2009 yılında ve 2010 yılının ilk kısmındaki katılımlarla  34 ortak ajanstan oluşan Worldcom, Avrupa ve Orta Doğu’nun büyük bölümünü  kapsamaktadır. Corrina Voss, Afrika kıtasından yeni üyeler alınmasına öncelik verileceğini belirtti. Corinna Voss, iç iletişimi güçlendirerek mevcut üyeler arasındaki işbirliğini geliştirmeyi ve yeni katılan üyelerin sisteme uyum sağlamalarını kolaylaştırmayı hedefleyen bir politika izleyeceğini belirtti.

Corinna Voss “Bu büyük ağ birliğini daha sağlam ve daha deneyimli bir PR grubu olarak daha ileriye götürmek için sabırsızlanıyorum. Web 2,0 girişimlerimize yatırım yapmaya ve geliştirmeye devam edeceğiz. Geniş bir alanı kaplayan EMEA bölgesindeki üyelerimiz arasındaki sinerjyi geliştirerek müşterilerimize değişik alanlarda daha yüksek katma değer sağlamayı hedefliyoruz.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.