Women’s Health Türkiye’ye geliyor

Maya Media, Rodale Group dergilerinden Women's Health'i de Türk dergi okuyucuları ile buluşturmanın...

17.07.2008 - 13:49 | MediaCat

Bağımsız yayın kuruluşu Maya Media, Rodale Group dergilerinden Women’s Health’i de Türk dergi okuyucuları ile buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

Geçtiğimiz Ekim ayında dünyanın 40 ülkesinde yayında olan Men’s Health’in Türkiye lansmanını yapan bağımsız yayın kuruluşu Maya Media, önümüzdeki günlerde yine aynı grubun başka bir dergisi olan Women’s Health’i de Türkiye’ye getirmeyi planlıyor.

Adweek Magazine tarafından dünyanın en iyi dergileri listesinde ilk 10’da yer alan ve kadınlar hakkında bir numaralı bilgi kaynağı olan Women’s Health; aktif, hayatı dolu dolu yaşayan ve özgün kadınların fiziksel ve duygusal yaşamlarını kontrol etmeye yardımcı olacak. Kadın yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen birçok konuda doyurucu bilgiler içerecek olan dergide; spor, beslenme, sağlık, iş yaşamı, moda, ilişkiler, güzellik, kişisel gelişim, sosyal hayat, yeni ürün ve teknolojiler gibi pek çok konuda kapsamlı içerik sunulacak.

Trendsetter, T3, NBA Türkiye, Parents, Leziz, Mercedes Magazin, Luxury Files, Swissper gibi dergilerin yayıncısı Maya Media’nın sinerjisi, Women’s Health’in dünyadaki başarısına ivme kazandıracak.

Kadını ilgilendiren her konunun dengeli biçimde yer aldığı, bugüne kadar yapılmış en iyi “lifestyle” dergisi olarak Türk okuyucusuyla buluşacak olan derginin Genel Yayın Yönetmenliğini Deran Özer, reklam ve satış pazarlamasını da Maya Media bünyesindeki diğer dergilere de hizmet veren MSN Medya Pazarlama A.Ş. üstlenecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.