MediaCat

Women to Watch Türkiye Ad Age’te

Advertising Age Türkiye’nin fark yaratan kadınlarını yazdı.

Women to Watch Türkiye Ad Age’te

Dünyanın bir numaralı pazarlama iletişimi yayını Advertising Age tarafından 1997′den bu yana düzenlenen ve MediaCat tarafından Türkiye’ye taşınan “Women to Watch: Fark Yaratan Kadınlar” seremonisinin üçüncüsü 15 Eylül’de Raffles Hotel’de düzenlendi. Advertising Age yayımcısı Allison Arden’in mesajı ile başlayan gecede 14 kadın onurlandırıldı.

Etkinliği internet sitesindeki haberle ele alan Advertising Age, bu yıl panellerle genişleyen törenin tüm günü kapsayan bir seremoniye dönüştüğünü ve katılımcılara, her birisi başarılarıyla alanlarına öncülük eden “fark yaratan kadınlar”ın yanı sıra, zengin içeriği ile de ilham verdiğini yazıyor.

Women to Watch'un ilk paneli, projenin mimarlarının bir araya geldiği "Kırmızı Işık" oldu.

Gecede ödüllerine kavuşan kadınların başarılarına yer veren Ad Age, Vodafone Kırmızı Işık projesinin arkasındaki yaratıcı isim Ayşe Aydın’ın bu yılın fark yaratanları arasında yer aldığını dile getirirken, projenin reklamveren tarafındaki ismi Bilge Çiftçi’nin de bir önceki yılın ödül sahipleri arasında yer aldığının altını çiziyor.

Ad Age’in makalesi gecenin onur ödülünün sahibi olan Ümit Nazlı Boyner’in konuşmasından bir sözle sona eriyor: “Cinsiyet eşitliği sadece bir kadın meselesi değil, bir demokrasi meselesidir.”

Advertising Age’te yayınlanan makaleye buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.