MediaCat

Women to Watch şimdi de Avrupa’da

W2W 20’nci yaşına güçlenerek giriyor.

Women to Watch şimdi de Avrupa’da

Advertising Age dergisinin reklam, pazarlama ve medya sektörlerindeki başarıları projeleriyle adından söz ettiren kadınlara dikkat çekmek üzere 1997 yılında hayata geçirdiği Women to Watch artık 20 yaşında ve kapsamını genişleterek yoluna devam ediyor. Women to Watch, küresel gelişimine beş yıl önce Çin ile başladı. Çin’i, Türkiye ve Brezilya takip etti. 2015 yılında Arjantin, Kolombiya ve Meksika’ya da açılan Women to Watch şimdi de Avrupa’da. Bugüne dek, Birleşik Krallık’taki Fark Yaratan Kadınlar’ı New York’taki geleneksel Women to Watch seremonisinde değerlendiren Ad Age, WACL (Women in Advertising and Communications London) ile işbirliğine yönelerek Women to Watch Europe’u lanse ediyor.

6 Haziran Pazartesi akşamı Londra’da düzenlenecek bir etkinlikle başarılı kadınların onurlandırılacağı Women to Watch Avrupa için başvurular 29 Şubat günü başlıyor. Women to Watch listesine dahil olacak kadınların isimleri, Nisan ayının ilk yarısında açıklanacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.