MediaCat

W+K’dan ‘serbest stil’ yağ reklamı

Ajans, geçen yıl Altın Aslan kazandıran görsel şöleni Lurpak’ın sürülebilir ürünü için yineliyor.

W+K’dan ‘serbest stil’ yağ reklamı

Danimarka’nın en kıymetli markalarından olan ve tüm dünyada 75′ten fazla ülkede mutfak yağları üreten Lurpak, Wieden+Kennedy (W+K) Londra ve Blink Productions‘ın işbirliğinde çekilen reklam kampanyası ile geçtiğimiz yılın en çok konuşulan markalarından birisi olmuştu. Ekip başarısını Cannes Lions 2014’te, Film Craft kategorisinde kazandığı Altın Aslan‘la taçlandırmıştı.

Yeni dönemde de iletişimine yine W+K ile devam eden marka, güncel kampanyasıyla İngiliz tüketicilere bu kez sürülebilir katılıktaki margarini için sesleniyor. Yine görsel bir şölen olarak tasarlanan kampanyada reklam filmine aynı zenginlikteki ilan serisi eşlik ediyor.

“Freestyle” ismi verilen kampanya ile amatör şeflere “serbest stil” çalışma özgürlüğü vaat eden W+K, reklam filminin koreografisi için New York, ABD’li dansçı Storyboard P ile çalışmış. Fotoğraf çekimleri içinse Gustav Almestål‘dan destek alınmış.

W+K'dan 'serbest stil' yağ reklamı

W+K'dan 'serbest stil' yağ reklamı

Kaçıranlar için markanın geçen yıl yayınladığı reklam filmi de burada:

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.