Windows 7 bir yaşında

Microsoft’un en hızlı satan işletim sistemi olarak tarihe geçen Windows 7, 22 Ekim’de ilk yaş gününü kutladı...

22.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Microsoft’un en hızlı satan işletim sistemi olarak tarihe geçen Windows 7, 22 Ekim’de ilk yaş gününü kutladı. Bugüne kadar tüm dünyada 240 milyonun üzerinde satan Windows 7, her geçen gün daha çok sayıda bilgisayar kullanıcısı tarafından tercih ediliyor.

Yapılan anketlerde kullanıcıların yüzde 94’ünün memnun olduğunu belirttiği Windows 7 işletim sistemi, bilgisayar kullanma deneyimini baştan aşağı değiştiriyor. Windows 7, kullanıcılara bilgisayar ile gerçekleştirdikleri günlük işleri daha hızlı yapabilmelerine yardımcı oluyor.

Bireylerin bilgisayar kullanım alışkanlıklarına göre sistem düzenlemelerini sağlayan Windows 7, kullanıcı ihtiyaçlarını algılayan ve çabuk yanıt veren bir tasarıma sahip.  Günümüzün masaüstü standartlarından olan 64 bit kişisel bilgisayarlardan en iyi şekilde faydalanma imkanı tanıyan Windows 7, aynı zamanda kullanıcılarına eğlenceli yeni temalar, slayt gösterileri ve kullanışlı araçlarla masaüstünü süsleme fırsatı veriyor.

Programlar arasında hızlı geçiş yapmaktan telvizyon programlarını kaydetmeye kadar pek çok özelliği barındıran Windows 7 aynı zamanda Home Group arayüzü sayesinde bir ev ağındaki dosyaları paylaşmayı zahmetsiz hale getiriyor. Evdeki diğer Windows 7 çalıştıran bilgisayarlarla müzik, belge, yazıcı ve diğer her şeyi paylaşmayı basitleştiren işletim sisteminin en dikkat çekici özelliklerinden biri de çok noktalı dokunma teknolojisini tamamen destekleyen ilk sürüm olması.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.