Shell en beğenilen perakende kuruluşu seçildi

Müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak benimseyen akaryakıt sektörünün öncü ismi Shell’e...

22.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak benimseyen akaryakıt sektörünün öncü ismi Shell’e bir ödül de Perakende Günleri’nden geldi.  Bu yıl 20-21 Ekim tarihleri arasında 10.su düzenlenen ve sektörün önde gelen temsilcilerini biraraya getiren Perakende Günleri kapsamında, “En Beğenilen Perakende Kuruluşu” ödülünün sahibi Shell oldu. Her yıl iki ayrı alanda verilen ve Nielsen tarafından Türkiye çapında gerçekleştirilen araştırma, bu sene akaryakıt sektörü için yapıldı ve en beğenilen perakende şirketi ödülü Shell’e verildi.

Shell Türkiye Ülke Başkanı Ahmet Erdem,  ödülle ilgili şunları söyledi: “Bu ödül bizim için birçok açıdan büyük değer taşıyor ancak en önemlisi ödülü müşterilerimizin takdiriyle almış olmamız. Türkiye Cumhuriyeti’nin en eski perakende zincirlerinden birisi olarak tüm faaliyetlerimizi, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine göre yapılandıran bir şirketiz. Kapsamlı çalışmalarla tüketicilerin beklentilerini öngörerek, en uygun ürün ve hizmeti müşterilerimize sunuyoruz. 60 ülkeden 14 bin istasyon arasında en iyi hizmet veren istasyonu belirlemek için düzenlenen  “Farkı Yaratan İnsandır” programında Dünya Şampiyonu olmamız, bu anlayışımızın somut bir örneğini oluşturuyor. Türk tüketicilerinin de en beğendiği perakende kuruluşu olarak Shell’i seçmesi, fark yaratan ürün ve hizmetlerimizle Türkiye’de de zirvede olduğumuzu kanıtladı.

Shell’in bu ödüle, halkımızın ve müşterilerimizin oylarıyla layık görülmesi, bizim için her şeyden daha önemli. Bu nedenle ödül bizi, müşterilerimiz lehine değer yaratacak yeni projeler geliştirme konusunda daha da cesaretlendiriyor, motive ediyor. Shell olarak Türkiye’yi en çok büyümek istediğimiz 6 ülkeden birisi olarak görüyoruz. Başta müşterilerimiz olmak üzere, bizi bu ödüle layık gören herkese teşekkürlerimizi sunuyorum.  Ayrıca, başarımızın en büyük itici gücünü oluşturan ve 15 bini aşkın çalışanıyla 365 gün müşterilerimize hizmet veren bayilerimize ve çalışanlarımıza da teşekkürü borç biliyorum. Büyük Shell ailesi olarak, müşterilerimizin bize ihtiyaç duydukları her alanda varlık göstermeye devam edeceğiz. “

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.