MediaCat

Webrazzi Summit 2016 sona erdi

İnternet ve teknolojiye yön verenleri buluşturan Webrazzi Summit 2016’nın ardından…

Webrazzi Summit 2016 sona erdi

Yedinci yılında 525’i aşkın üst düzey yönetici dahil 1500’ün üzerinde katılımcıyı 40’tan fazla konuşmacı ve 200’den fazla girişimle buluşturan Webrazzi Summit 2016 sona erdi. Dijital dünyanın öne çıkan teknolojileri ve internet girişimlerininin konuşulduğu etkinlikte Facebook’un “fikir babası” Divya Narendra, Yemeksepeti’ni 589 milyon dolara satarak Türkiye’nin en büyük internet şirketi satışına imza atan Nevzat Aydın, The Abraaj Group’un Türkiye ve Orta Asya Bölge Başkanı Selçuk Yorgancıoğlu, Turkcell CEO’su Kaan Terzioğlu, Doğan Online Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner ve Facebook Ülke Direktörü Derya Özkaya Matraş izleyicilere ilham verici dakikalar yaşattı.

Webrazzi Arena’nın galipleri belli oldu

Türkiye’den girişimlerin jüri tarafından değerlendirilerek kazananların dünyaya açılma fırsatı yakaladığı Webrazzi Arena’da geçen yıl dereceye giren ilk üç şirket bir yılda 30 milyon TL’nin üzerinde bir değerlemeye erişmişti. Bu yıl sahneye çıkan 10 girişim de dünyaya açılma yolunda ilk adımı Webrazzi Arena’yla attı.

Yemeksepeti’nin kurucularından Nevzat Aydın, Markafoni’nin kurucularından Sina Afra, yatırımcı Hasan Aslanoba ve Webrazzi’nin kurucusu Arda Kutsal’dan oluşan jürinin karşısına çıkan girişimlerin arasından sıyrılarak adını ilk üçe yazdıranlar Evdebakicim.com, Shopsta ve MOSX oldu.

Girişimciler ile yatırımcılar Startup Lounge’ta buluştu

Girişimciler ile yatırımcıları ve potansiyel müşterileri buluşturan Startup Lounge hayata geçirildiği geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun ilgi gördü. Girişimcilerin Webrazzi Summit’in üst düzey katılımcı profiliyle buluşup kendilerini anlatma fırsatına eriştikleri Startup Lounge bu yıl da katma değeri yüksek teknoloji ve internet girişimlerini yatırım ve yeni işbirlikleri için bir araya getirdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.