Weber Shandwick’e yeni müşteri

Ajans müşteri portföyünü genişletiyor.

12.01.2017 - 08:20 | MediaCat

yeni müşteri

TP Vision, lisanslı markası Philips TV’nin iletişim faaliyetlerini yürütmesi için Weber Shandwick ile anlaştı. Philips TV’nin Avrupa’daki lifestyle içeriklerini üstlenmenin yanı sıra markayı Avrupa kökenli, premium tasarıma sahip lifestyle bir marka olarak konumlandırmaya odaklanacak Weber Shandwick yeni işbirliği kapsamında markanın bütünleşik pazarlama iletişimi kampanyaları, medya ilişkileri ve içerik üretimine ek olarak IFA ve Philips TV’nin yıllık lansman etkinliklerini Türkiye’de yürüten adres olacak.

TP Vision Uluslararası Halkla İlişkiler Müdürü Adrian Gonzalez-Ibbitson konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Weber Shandwick ile Philips TV için attığımız bu yeni adım bizim için çok heyecan verici. Bugüne kadar Philips TV markası ve ürünlerindeki işlevselliğiyle ön plandaydı. Artık markayı eşsiz yapan Avrupa kökenli premium tasarım ve Ambilight teknolojisi gibi özellikleri ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Weber Shandwick; gerek yaratıcı ve bütünleşik çalışma tarzı, gerekse Avrupa’daki geniş ağı, merkez konumu ve ödüllü çalışmalarıyla bizim için en doğru iş ortağı olacağını kanıtladı. Birlikte güzel işler yapacağımıza inanıyorum.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.