Weber Shandwick dijital alanda da büyüyor

Ajans ekibine son olarak, Dijital ve Sosyal Medya Yöneticisi Selçuk Alpayçetin katıldı.

04.02.2014 - 14:12 | MediaCat

Weber Shandwick

Dünyanın en büyük iletişim ajanslarından biri olan Weber Shandwick, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Ajans ekibine son olarak, Dijital ve Sosyal Medya Yöneticisi Selçuk Alpayçetin katıldı.

Weber Shandwick Dijital ve Sosyal Medya Yöneticisi Selçuk AlpayçetinBahçeşehir Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü mezunu olan Selçuk Alpayçetin, dijital ve sosyal medyada 50’den fazla projede yer alarak müşteri yöneticiliği, proje yöneticiliği ve iş geliştirme uzmanlığı görevlerini üstlendi.

Alpayçetin’in altı yıllık dijital ve sosyal medya deneyimi boyunca Akbank, Allianz, Fiat, Finansbank, Garanti Bankası, Kraft, Turkcell, Unilever ve Vodafone için ürettiği dijital ve sosyal medya projeleri 20’nin üzerinde ödül alırken; Cornetto için yönettiği dijital kampanya da mobil pazarlama, reklam ve uluslararası Mobil Pazarlama Derneği (Mobile Marketing Association) tarafından 2010 yılında En Yenilikçi Fikir Ödülü’ne layık görüldü.

Interpublic Group bünyesinde yer alan Weber Shandwick’in dünya çapında 3 bini aşkın çalışanı bulunuyor. Halkla ilişkilerde yenilikçi yaklaşımları ve yaratıcı kampanyaları ile sayısız ödül kazanmış olan Weber Shandwick, bu anlayışı Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

Fotoğraf: carlos-pacheco@flickr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.