WebAwards ödüllerinde bir Türk

San Francisco da açıklama yapan , Web Pazarlama Kurumu (Web Maketing Association...

15.08.2008 - 14:48 | MediaCat

AtfWorkshops CEO’su, deneyimli gazeteci Atıf Ünaldı 10 yıldır uluslararası Web sitesi geliştirmek için yapılan Web ödülü yarışmasında çok titizlikle seçilen jüri heyetinde görev yapmak üzere seçildi.

San Francisco da açıklama yapan , Web Pazarlama Kurumu (Web Maketing Association) , “AtfWorkshops CEO’su olan Atıf Ünaldı’nın Web sitesi geliştirmek için düzenlenen 10. Yıllık Web Ödülü Yarışması’nda jüri heyetine seçildiğini bildirmekten memnuniyet duyar” dedi.

“Web Ödülleri jürisine seçilmekten çok büyük onur duydum Bu yarışma dünya çapında markalardan küçük ölçekli işletmelere kadar son derece sıradışı bir gösterim yelpazesine sahip.” diyen Ünaldı, “Değerlendirme jürisinde olmak keyif verici ve özellikle diğer jüri üyeleriyle topluluk içinde iş hakkında güçlü diyalog oluşturma fırsatı bulduğum için heyecanlıyım.” diye ekledi.

Son olarak Doğan TV Holding özel projeler danışmanlığı görevini üstlenen Atıf Ünaldı, şu an venture capital faaliyetleri de gösteren ATFWORKSHOPS adlı şirketin kurucu ve yöneticisi. Amerikada düzenlenen Flash Forward yarışmasının da juri üyesi olan Ünaldı’nın Mediacat Yayınlarından çıkan Bilişim Sözlüğü kitabı bulunmakta.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.