We Are Social ve Dekatlon Buzz işbirliği

İngiltere merkezli global sosyal medya ajansı We Are Social ve sosyal medya ajansı Dekatlon Buzz, Londra’da Social Media World Forum’da güçlerini birleştirme kararı aldı.

02.05.2011 - 00:00 | MediaCat

İngiltere merkezli global sosyal medya ajansı We Are Social ve sosyal medya ajansı Dekatlon Buzz, Londra’da Social Media World Forum’da güçlerini birleştirme kararı aldı. Buna göre, uluslararası dijital iletişim ve aktivasyon projelerinde iki ajans koordine çalışacaklar.

Londra, Paris, Milano ve Sydney’de ofisleri bulunan sosyal medya ajansı “We Are Social”, Vodafone, Unilever, Philips, Eczacıbaşı Holding, ETİ, İpragaz, Yurtiçi Kargo gibi global ve yerel iş ortaklarına hizmet veren sosyal medya ajansı “Dekatlon Buzz” ile güçlerini birleştirerek ortaklaşa çalışacakları global projeler için kolları sıvadı. İlk proje ise Avrupa Basketbol Şampiyonası için gerçekleştiriliyor: İbrahim Kutluay ve Dejan Bodiroga’nın birlikte bloglayacağı “Players Lounge” çalışmasında iki ajans koordine bir şekilde görev alıyor.

Buna göre uluslararası planlamasını We Are Social’in organize ettiği projenin Doğu Avrupa ve Türkiye aktivasyonunu Dekatlon Buzz üstleniyor. İki ajans, önümüzdeki dönemde birçok global projeye birlikte imza atmaya hazırlanıyorlar.