WARC’tan Türkiye’ye 2 ödül

WARC Media Awards 2017’den Türkiye'ye güzel bir haber geldi.

17.01.2018 - 14:12 | Gönül Hadımlı

WARC'tan Türkiye'ye 1 ödül

Etkili iletişim stratejilerini ödüllendiren WARC Media Awards 2017’de yarışmacılar En İyi Veri Kullanımı, En İyi Teknoloji Kullanımı, Etkili Kanal Entegrasyonu, Etkili İşbirliği ve Sponsorluk kategorileri olmak üzere toplam dört kategoride katılım sağlayabiliyorlar.

Henüz açıklanmış olan Etkili İşbirliği ve Sponsorluk kategorisinde isimlerini ilk basamaklara yazdırmayı başaran kampanyalar belli oldu. Üçüncü partilerle yapılan işbirliklerinin markaların iş hedefleriyle buluşmalarında nasıl bir rol oynadığı üzerinden hareket edilen kategoride Türkiye’den BPN İstanbul, Turkcell BiP için sıfır bütçe kullanımıyla hayata geçirdiği “Habit Injection” kampanyasıyla Effective Native Özel Ödülü ile bir de Bronz Ödül almaya hak kazandı.

Grand Prix’nin  M&M’s’in “Do not watch Game of Thrones!” isimli kampanyasıyla Almap BBDO Brezilya’ya gittiği kategorinin tüm kazananlarına buradan erişebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.